Kesäleiri 2019 & CVI Flyinge

07.07.2019

Leiri antoi sen toivotun motivaation palautuksen!

Meillä oli hulinaa ja vilskettä neljä päivää, mutta hauskaa oli.

Uskon että kaikilla oli kivaa, sekä vikeltäjillä että valmentajilla ja palaute oli pelkästään positiivista.

Kuvat kertokoon puolesta.


Yhdessä tekemistä


Ruokailua ja lettukestit


Ilmaisu harjotuksia


Valmennusta


Hauskaa oli

Ensi vuonna suunnittelemme mahdollisesti kahta leiriä, kesäkuulle ja loppukesään jos vain halukkaita on osallistumaan. Tämän vuoden 50 on aivan maksimi mitä kerralla voi olla.

Leirin päätyttyä lähdimme Geron kanssa ajelulle eikä siinäkään ihan ilman kommelluksia selvitty.

CVI Flyinge oli minun osalta taas typistetty reissu, kun piti töissä olla perjantaihin asti. Lensin perässä Köpiksen kautta ja pääsin mukaan ihanaan Flyinge tunnelmaan parhaaseen hetkeen.

Ei voi olla muuta kuin ylpeä kaikkien Suomalasten suorituksista ja on aivan ihana todeta, miten paljon Suomen vikellys on mennyt eteenpäin viime aikoina.

Nauttikaa videoista niin pääsette mukaan aivan mahtavaan tunnelmaan, varsinkin Viivin tekemässä pätkässä.

Roy

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s

%d bloggaajaa tykkää tästä: